Spoločnosť SOS electronic už viac ako 30 rokov je súčasťou európskeho distribučného trhu s elektronickými súčiastkami. A to nie je náhoda. Z malej stredoeurópskej firmy sme sa vypracovali na globálneho dodávateľa riešení pre zákazníkov vo viac ako 100 krajinách sveta. Skúsenosti, ktoré sme nadobudli, môžu pomôcť aj Vašej firme. Či už sa nachádzate vo fáze vývoja Vášho produktu, v procese nákupu súčiastok, testovania, samotnej výroby, alebo o svojom produkte ešte len snívate a ideu si kreslíte na flipchart. Stojíme pri Vás.
Dovoľte nám preto, aby sme naše služby distribúcie elektronických komponentov ponúkli aj Vašej spoločnosti. Môžeme byť pre Vás prínosom a tu je 5 hlavných dôvodov:

Rýchla odozva na požiadavky

Maximalizujeme výkon tímu našich obchodníkov a backofficu, aby sme Vám priniesli rýchlu odpoveď na požiadavky,a to v jazyku, ktorý je Vám najbližší. Naši obchodníci komunikujú v anglickom, nemeckom, talianskom, francúzskom,poľskom, maďarskom, českom a slovenskom jazyku.

Odborné poradenstvo

Ochotne Vám poskytneme odborné služby a pomoc pri výbere produktu, orientácii na trhu so súčiastkami, technickúpomoc, informácie o aktuálnej dostupnosti Vami zvoleného produktu a v mnohých prípadoch vzorky, zápožičky alebovývojové kity. Na základe našich dlhoročných partnerstiev so svetovými značkami sme Vám schopní poskytnúťpriame technické poradenstvo pri výbere najvhodnejšieho riešenia pre konkrétnu aplikáciu.

Stabilný partner

Ako dcérska spoločnosť skupiny Conrad a na základe našich finančných ukazovateľov firmy sme dôveryhodnýstabilný partner, ktorý si plní všetky svoje záväzky. Tak voči štátu, ako aj voči našim dodávateľom, odberateľom,partnerom a zamestnancom.

Rýchle doručenie zásielok

Disponujeme vlastným európskym logistickým centrom, ktoré je lokalizované v strategickom mieste v Košiciach naSlovensku, čím sme schopní Vám doručiť zásielky bezpečne a v krátkom čase.

Spokojní zákazníci

Dôverujú nám obchodní partneri na celom svete a v rôznych segmentoch. Nami distribuované súčiastky nájdetevysoko vo vesmíre, ako aj v hlboko v mori, v technických riešeniach odpadového hospodárstva, medicínskychprístrojoch, v bezpečnostných systémoch či Smart City / IoT riešeniach.

Pravidelný prísun produktových noviniek a hodnotení si prečítate v našich článkoch:
www.sos.sk/articles
Prehľadný zoznam všetkých ponúkaných značiek nájdete tu:
www.sos.sk/linecard
Facebook:
https://www.facebook.com/soselectronicglobal/
Instagram:
https://www.instagram.com/sos_electronic_europe/
LinkedIn:
https://www.linkedin.com/company/sos-electronic-distribution-of-electronic-components-/
Twitter:
https://twitter.com/soselectronic
Youtube:
https://www.youtube.com/user/SOSelectronic